Medzinárodné preteky horských služieb, ktoré sa konajú každoročne vo Vysokých Tatrách. Sme hrdí, že už niekoľko rokov sme generálnym partnerom.

Lucia Moncman je kondičná trénerka s 13-ročnou trénerskou praxou a certifikovaná lektorka Strolleringu. Ide o cvičenie na čerstvom vzduchu, ktoré efektívne kombinuje rýchlu športovú chôdzu s kočíkom a kardio – posilňovacími cvikmi.

Skialp preteky v Tatranskej Lomnici určené pre deti a juniorov v kategóriách – ročníky 2004 – 2014.

Prvý vysokohorský beh v srdci Belianskych Tatier s dĺžkou 26 km a 1300 metrovým prevýšením.

Chata leží priamo na tatranskej magistrále. Jednou stranou sa dá dostať ku Skalnatému plesu, opačnou zase k Belianskym Tatrám.

Tatranské vysokohorské chaty sú už desaťročia miestami, kde majú ľudia k sebe akosi bližšie..

Jediná vysokohorská chata v Belianskych Tatrách – Plesnivec. Ukrytá v lese, pod krásnym masívom vápencových Belianok je obľúbeným útočiskom turistov. Rodina Matavovcov spravuje túto krásnu chatu už štvrť storočie

Medzinárodné preteky horských služieb, ktoré sa konajú každoročne vo Vysokých Tatrách. Sme hrdí, že už niekoľko rokov sme generálnym partnerom.

Výšiny – Tatranský festival je nultý ročník športovo – kultúrneho festivalu pre všetkých milovníkov hôr, turistiky a prírody. Do Tatier chceme priniesť kul-túru, stretnúť sa, porozprávať sa, niečo nové sa naučiť a navzájom sa inšpirovať.

Alena je kvalifikovaná trénerka triatlonu, profesionálna triatlonistka, mamička dvoch detí a krásna ambasádorka Kari Traa. Momentálne žije pod Tatrami, v Poprade. Trénuje triatlonistov a aj jednotlivé triatlonové disciplíny lokálne, ale aj medzinárodne.