MUND SOCKS je popredná značka, ktorá navrhuje a ponúka ponožky z merino vlny najvyššej kvality, ktoré sú ideálne na jesenné a zimné trekingové aktivity.

Dodávateľ: Mund

Zameranie: Výrobca ponožiek

Založené: 1989

Krajina pôvodu: Španielsko

Výroba: Španielsko

Ponožky majú dodatočnú výstelku zabezpečenú dvojitou väzbou, ktorá poskytuje maximálny komfort na nerovnom teréne. Vyrobené z high-tech špeciálnych technických vlákien, ako sú Lycra, Cordura, Coolmax, Outlast, Thermolite Base a X-Static, nájdete rôzne kompozície pre rôzne ročné obdobia. MUND SOCKS sú známe tým, že sú teplé a pohodlné na prechádzky v buši, lyžovanie, turistiku alebo každodenné zimné nosenie. Spoločnosť ponúka dobrý rad skvelých výkonných ponožiek, ktoré dopĺňajú vaše turistické, trekkingové a horolezecké aktivity.

Repreve®

Repreve®
Vlákno vyrobené z recyklovaných plastových fliaš pomocou trvalo udržateľného procesu. Inteligentné vlákno, ktoré má termoregulačné vlastnosti, ktoré udržuje pokožku v správnej teplote. Zaručuje dokonalý odvod potu, ktorý udržuje chodidlo v suchu a pomáha odstraňovať nepríjemný zápach.

Primaloft®

Primaloft®
Je neuveriteľne mäkký, ľahký, priedušný a vodoodpudivý, vďaka čomu udrží nohy v suchu aj v tých najťažších podmienkach. Jeho tepelná schopnosť je podobná perovej a má najlepší pomer ľahkosti a priedušnosti na trhu.

Outlast®

Outlast®
Inteligentné vlákno, ktoré vďaka svojim termokulovým mikrokapsulám vytvára mikroklímu medzi odevom a pokožkou, kde sa zadržiava teplo. Jeho schopnosť termickej kompenzácie minimalizuje tvorbu potu. Udrží nohy v pohodlí tým, že absorbuje telesné teplo, keď je vytvorené prebytočné, a v prípade potreby ho uvoľní.
Odporúča sa na športovanie vo vysokých nadmorských výškach a extrémnych poveternostných podmienkach.

Meryl® Skinlife

Meryl® Skinlife
Hypoalergénne vlákno s časticami striebra. Zaručuje maximálny komfort a udržiava prirodzenú rovnováhu pokožky, je vhodný pre citlivú pokožku. Vďaka antibakteriálnemu pôsobeniu výrazne znižuje zápach nôh.
Dôrazne sa odporúča pre všetky ročné obdobia vďaka svojej termoregulačnej schopnosti. Vysoká odolnosť pri používaní a praní.
repreve-mund
primaloft-mund
Outlast-mund
meril-skinlife-mund

Pridaj komentár

Vaša e-mail adresa nebude publikovaná. Povinné polia sú označené *

Komentovať