Kari Traa je nielen Rockstar v športe, ktorá má na konte tri olympijské medaily, ale aj zakladateľka najrýchlejšie rastúcej európskej značky v oblasti ženského športového oblečenia.

Dodávateľ: Kari Traa

Zameranie: Výrobca dámskeho oblečenia

Založené: 2002

Krajina pôvodu: Nórsko

Výroba: Čína

Kari Traa je nielen trojnásobnou absolútnou víťazkou vo freestyle lyžovaní na olympijských hrách, ale aj tvorkyňou úspešnej športovej značky. Kari sa narodila a vyrastala v meste Voss, ktoré obklopujú nórske hory a fjordy. Nórske prírodné bohatstvo inšpirovalo Kari nielen v športe. Jej talent sa prejavil aj v dizajne a vášni pre kreativitu. Aj na vrchole svojej lyžiarskej kariéry našla Kari spôsob, ako rozvíjať svoju kreativitu. Popri tréningoch a lyžovaní začala Kari štrikovať čiapky pre svojich priateľov. Jej návrhy sa stali obľúbenými medzi priateľmi a kolegami-lyžiarmi z celého sveta. Príbeh značky Kari Traa mohol začať.

Aj dnes je bohatá zbierka spomienok z detstva v drsnej nórskej prírode a náklonnosť k škandinávskym tradíciám stále zdrojom inšpirácie pre návrhy Kari Traa. Jej modely sú známe pre ženské prvky a strihy, no hlavne, sú vyrobené z kvalitných a funkčných materiálov.
Objavte športové oblečenie pre ženy bez ohľadu na vek, fyzičku či obľúbenú farbu. Kari Traa Vás oblečenie od hlavy až po päty. V ponuke nájdete pohodlné športové podprsenky, teplé a jemné termo-prádlo z merino vlny, funkčné oblečenie na beh či fitness, technické bundy na lyžovanie, ale aj sexy a trendy kúsky do mesta a na voľný čas. Buďte so značkou Kari Traa šťastnejšie, zdravšie a vnútorne silnejšie!

Environmentálny a sociálny prístup

Pri nosení akéhokoľvek KT kúsku sa môžete vždy cítiť bezpečne.
Vytvorenie bezpečného a spravodlivého pracovného prostredia pre našich spolupracovníkov v továrňach je pre nás veľmi dôležité. Aby sme to zabezpečili, riadime sa Všeobecnou deklaráciou ľudských práv OSN a Predpismi Medzinárodnej organizácie práce „ILO“ “, ktoré zahŕňajú: Rovnosť odmeňovania mužov a žien, boj proti práci detí a dodržiavanie normálnej pracovnej doby. Všetci naši pracovníci majú nárok na ustanovenia o nadčasoch a na prestávky počas ich pracovných doby. Všetky tieto fakty by mali byť v dnešnej dobe samozrejmosťou, bohužiaľ tomu tak nie je.

Naša výroba vlny

Keď si kúpite výrobky z merino vlny od Kari Traa, vždy si môžete byť istí, že s ovečkami, z ktorých získavame vlnu, sa dobre zaobchádza.
Inými slovami, je pre nás samozrejmosťou starať sa o dobré životné podmienky zvierat – vrátane oviec, od ktorých získavame vlnu Kari.

Od oceánskeho odpadu po lyžiarske oblečenie

Nová kolekcia lyžiarskeho oblečenia od Kari Traa, Voss, je vyrobená z plastu, ktorý mal skončiť v mori. REPREVE® Our Ocean® zbiera plastový odpad a recykluje ho na vlákno, ktoré sa potom v továrni premení na tkaninu. Potom vytvoríme naše lyžiarske nohavice Voss a lyžiarsku bundu Voss, aby ste mohli vyraziť na svahy udržateľne a štýlovo.

KARI TRAA zložila plastový sľub

Minulú jar Green Point Norway spustil projekt o plastoch s cieľom znížiť spotrebu plastov nórskymi spoločnosťami, ako aj vytvoriť obehovejšie hospodárstvo. Zapojené spoločnosti sa zaviazali zvýšiť používanie recyklovaných plastov, vyhýbať sa zbytočnému používaniu plastov a pri navrhovaní myslieť na recykláciu. Kari Traa prijala záväzok a už vytvára obaly šetrnejšie k životnému prostrediu a zároveň znižuje používanie plastov vo všetkých oblastiach podnikania.

Naše nové balenie

V roku 2019 sme prijali Green Points Plastic Pledge, ktorý nás zaviazal znížiť našu celkovú spotrebu plastov. Proces skúmania spôsobov, ako znížiť množstvo plastov v našich dizajnoch a obaloch, však začal už dávno predtým a viedol k novému a udržateľnejšiemu riešeniu balenia.

Prečo milujeme vlákna TENCEL™ Modal

Tajomstvo extrémnej mäkkosti našich základných vrstiev Feel Free spočíva so super materiálu s prírody: drevnej buničiny. Hlavným dôvodom, prečo ho tak milujeme, je spôsob jeho výroby. Výroba odevov nieje nikdy úplne bez znečistenia, ale látky vyrobené z vlákien TENCEL™ Modal zanechávajú oveľa menšiu stopu – a sú jednou z najudržateľnejších látok. Funguje to takto:
Z udržateľne obhospodarovaných lesov sa buničina z bukového dreva mení na vlákna v spoločnosti Lenzing v Rakúsku.
Karitraa-safe-ocean1
kari-plast-cropped-minst1

Pridaj komentár

Vaša e-mail adresa nebude publikovaná. Povinné polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Komentovať