Šetrite svoje zdravie a prírodu, nakupujte ekologické fľaše a nádoby na jedlo bez BPA. V ponuke nájdete tritánové fľaše, termo fľaše, termosky, hliníkové fľaše, termo nádoby na jedlo pre deti aj dospelých, detské termo fľaše, bežecké fľaše a ruksaky, detský riad na jedlo a kempingové nádoby.

Dodávateľ: Laken

Zameranie: Výrobca fliaš a termosiek na vodu

Založené: 1912

Krajina pôvodu: Španielsko

Výroba: Španielsko

Firma Laken bola založený, pred viac ako 100 rokmi, nápoje a potraviny sa prepravovali a skladovali v opakovane použiteľných nádobách. Nebolo to environmentálne povedomie, bola to jediná dostupná možnosť!

Okrem potreby odolných nádob museli byť vyrobené z materiálov, ktoré prispeli k zachovaniu obsahu čo najdlhšie. V časoch, keď boli mikrovlnky a chladničky ešte neznáme slová, čím dlhšie sa jedlo udržiavalo teplé a čím čerstvejšia voda, tým lepšie.

Z tohto dôvodu, od svojho založenia v Murcii (Španielsko), v roku 1912, sú konzervácia, opätovné použitie, kvalita a trvanlivosť slová, ktoré tvoria súčasť DNA spoločnosti Laken.

Dnes sa veci veľmi zmenili. Technológia sa rýchlo vyvinula, zmenili sa materiály a spôsob, akým sa s nimi zaobchádza, ako aj povrchové úpravy, dizajn… Spotrebitelia sú oveľa náročnejší, čo sa týka vzhľadu a výkonu, a to ako v domácnosti, tak aj mimo nej. z najväčších výziev tohto storočia: zníženie spotreby jednorazových plastov.

A tento nový kontext robí potreby ochrany, opätovného použitia, kvality a trvanlivosti relevantnejšie než kedykoľvek predtým.

Aj keď úplne iným spôsobom, o 100 rokov neskôr, v Lakene pokračujeme vo výrobe fliaš a iných opakovane použiteľných nádob z hliníka, nehrdzavejúcej ocele a plastu najnovšej generácie, najvyššej kvality a odolnosti, ponúkajúce maximálny tepelný výkon a veľmi dobre premyslený dizajn.

Skúsenosti

Viac ako storočná história nás prinútila dominovať našim produktom, ich materiálom a poznať požiadavky spotrebiteľov.

Neustále zlepšovanie a inovácie

Naše skúsenosti sprevádzame jasným záväzkom neustáleho zlepšovania našich produktov, dizajnov a procesov, aby sme vám mohli ponúknuť najnovšie trendy na trhu. Dôkazom toho je mať normu ISO 9001 alebo s podporou európskych fondov.

Kvalita a bezpečnosť materiálov

Považujeme za nevyhnutné mať tie najlepšie materiály pre naše produkty, aby ste si mohli užiť ten najlepší možný zážitok. Preto všetky naše produkty neobsahujú škodlivé látky ako BPA, ftaláty či olovo.

Zodpovednosť za životné prostredie

Všetky naše produkty sú opakovane použiteľné a recyklovateľné. Dbáme na to, aby sme pri výrobe vytvárali minimálne množstvo odpadu a recyklovali tie, ktorým sa nedokážeme vyhnúť. Máme ISO14001 ako znak ekologicky zodpovednej výroby. Okrem toho si môžete prečítať našu politiku kvality a životného prostredia a náš environmentálny záväzok.

A samozrejme VY

Bez vás a bez každého zákazníka, ktorý dôveruje našim produktom po celom svete, by Laken nebol možný. Preto môžeme len poďakovať, že ste tento projekt umožnili napredovať s rovnakým nadšením ako prvý deň
Reciklacia obalu

Pridaj komentár

Vaša e-mail adresa nebude publikovaná. Povinné polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Komentovať